Zadzwoń do nas:  + 48 698 967 514

Jesteś tutaj: MEBLE NA WYMIAR Szafy na wymiar

Szafy na wymiar

Szafy na wymiar oraz garderoby na wymiar najczęściej wykonujemy w sypialni lub w osobnym pomieszczeniu wyznaczonym do przechowywania ubrań. W obu przypadkach skupiamy się na starannym zagospodarowaniu przestrzeni, które jest niezwykle ważne dla zlecenia tego typu. Szafy wnękowe to doskonały sposób, aby zaoszczędzić miejsce w całym mieszkaniu. Jest to także rozwiązanie, które pozwala utrzymać porządek wśród przechowywanej odzieży i obuwia. Dzięki szafom wnękowym każdy centymetr garderoby będzie odpowiednio wykorzystany. Czym charakteryzują się meble z naszego asortymentu? Szafy na wymiar oferują bowiem nie tylko pojemną przestrzeń do przechowywania garderoby, lecz, co szczególnie istotne, pozwalają również logistycznie ułożyć poszczególne elementy odzieży według własnego uznania. To projekt dopasowany w 100% do Państwa potrzeb. W związku z tym, dokładamy wszelkich starań, aby nasze szafy wnękowe sprawdzały się doskonale i ułatwiały funkcjonowanie użytkownikom każdego dnia. Przy aranżacji wnętrz, zwłaszcza tych mniejszych, priorytetem jest ekonomiczne zagospodarowanie całej dostępnej przestrzeni. Odpowiednio zaprojektowane szafy wnękowe będą precyzyjnie dopasowane do wymiarów pomieszczenia, a także reszty mebli. Dzięki temu z kolei jesteśmy w stanie zapewnić Państwu możliwe najpojemniejszą zabudowę, w której zmieści się znacznie większa ilość rzeczy. Szafy na wymiar to z jednej strony funkcjonalny pomysł na ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni, zaś z drugiej – stylowy mebel zaprojektowany tak, by kolorem i materiałami pasował do reszty wyposażenia. To inwestycja, która pozwala uporządkować całą domową garderobę, ale również daje możliwość zagospodarowania niewymiarowych przestrzeni. Zabudowa wnęk to estetyczne i funkcjonalne wykorzystanie każdej dostępnej powierzchni. Dzięki temu nawet w małych pomieszczeniach można mieć miejsce do przechowywania. Najwyższa jakość materiałów oraz profesjonalne wykonanie zapewniają Państwu szafy na wymiar, które posłużą długie lata w nienaruszonym stanie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście oznacza świetne wykonanie oraz 100% satysfakcji z zakończonej realizacji. Staramy się, by każda zrealizowana przez nas zabudowa wnęk sprostała Państwa oczekiwaniom. Główna siedziba MrDesign znajduje się z Zielonej Górze. Chcesz zobaczyć, jak prezentuje się zabudowa wnęk zaprojektowana przez naszych specjalistów? Wejdź na naszą stronę internetową, znajdziesz na niej zdjęcia naszych przykładowych projektów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Funkcjonalna zabudowa wnęk

Podstawą tworzenia naszych projektów jest ekonomia oraz połączenie aspektów estetycznych z funkcjonalnymi. Dzięki temu oferowane szafy na wymiar spełniają nawet najbardziej nieszablonowe wizje Klientów. Każda realizacja jest indywidualna. Mają Państwo wpływ na to, z jakiego surowca powstaje zabudowa wnęk, jaka będzie ilość i wielkość szuflad, półek, ogólna kolorystyka oraz sposób mocowania poszczególnych elementów. Naszą specjalnością jest także profesjonalna zabudowa wnęk, która umożliwia wykorzystanie nawet najmniejszego fragmentu dostępnej powierzchni. Uczyni to Państwa lokum wygodnym i funkcjonalnym. Zabudowa wnęk to wręcz nieograniczone sposoby na stylowe umeblowanie pomieszczenia bez względu na jego wielkość czy układ. Nic nie stoi na przeszkodzie, alby każda wolna przestrzeń w domu została praktycznie wykorzystana i stanowiła funkcjonalny element wyposażenia. Oddajemy w Państwa ręce cały projekt, a także służymy fachowym doradztwem, aby wykonana zabudowa wnęk spełniała wszelkie oczekiwania. Zależy nam na precyzji i zadowoleniu każdego klienta, dlatego możemy zagwarantować korzystną i efektowną współpracę. Rekomendujemy wszelkie możliwe opcje oraz wspólnie wybieramy najlepsze rozwiązanie. Szafy na wymiar wykonujemy również w niestandardowych pomieszczeniach czy układzie. Zachęcamy do kontaktowania się w celu składania zamówień.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Główne obszary naszej działalności to Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Cybinka, Słubice, Świebodzin oraz okolice.

Biała szafa z wnęką zrobiona na wymiar

MEBLE NA WYMIAR

 dokładność funkcjonalność estetyka

Kuchnie na wymiar

Szafy i garderoby

Meble łazienkowe